admin_template

Działalność

Mar
07

Z prawem jazdy w dorosłość

prawko-4.JPG
prawko-2.JPG
prawko-9.JPG

Podopieczni Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Łobżenicy przybyli dzisiaj do WORD w Pile aby wziąć udział w konkursie „Z prawem jazdy w dorosłość”.

Wygrana daje możliwość opłacenia przez WORD w Pile szkolenia podstawowego dla osób ubiegających się o prawo jazdy kat. B w wybranym przez laureata ośrodku szkolenia kierowców w kwocie do 1500zł oraz jednorazowe zwolnienie z opłaty egzaminacyjnej na prawo jazdy kat. B. Drugie miejsce również jest kuszące. Jego zwycięzca otrzymuje dofinansowanie przez WORD w Pile (do wspominanego wyżej szkolenia) w kwocie do 1000zł, jak również jednorazowe zwolnienie z opłaty egzaminacyjnej na prawo jazdy kat B. Miejsce III, to 800 zł takiego dofinansowania. Zatem było o co walczyć, a że rywalizacja okazała się zacięta, świadczy dogrywka wśród finalistów, którzy zdobyli taką samą, a zarazem największą ilość punktów :)

Dodać należy, że współorganizatorem i fundatorem części nagród jest pilska firma SPH CREDO.  A już 22 marca odbędzie się kolejny tego typu konkurs, tym razem o randze wojewódzkiej skierowany do uczestników nie tylko powiatu pilskiego, ale i powiatów ościennych.

***

Tak więc życzę powodzenia i trzymam kciuki, a dzisiejszym uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratuluję. Pozytywnej oceny na egzaminie! :)

Więcej zdjęć: http://www.jacekboguslawski.pl/dzialalnosc/spolecznosc-lokalna/z-prawem-jazdy-w-doroslosc-668.html