admin_template

Działalność

Mar
22

Wszyscy jesteście zwycięzcami! :)

s0109015.JPG
s0029003.JPG
s0349039.JPG
s0519056.JPG
s0449049.JPG
s0019002.JPG

Młodzież z bliskich pięciu powiatów Północnej Wielkopolski pochwaliła się dzisiaj wysokim poziomem wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i zasad ruchu drogowego. A możliwości ku temu dał konkurs „Z prawem jazdy w dorosłość”, który został przeprowadzony w siedzibie pilskiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

To już piętnasta odsłona tego konkursu, który z roku na rok, spotyka się z coraz większym zainteresowaniem wśród młodzieży. Cieszy mnie, że materiały szkoleniowe z firmy Credo pomagają młodym ludziom tak perfekcyjnie przygotować się do egzaminu na prawo jazdy – komentuj Jacek Bogusławski, właściciel SPH Credo w Pile, współorganizator w/w konkursu.

Główna nagroda w konkursie daje możliwość opłacenia przez WORD w Pile szkolenia podstawowego dla osób ubiegających się o prawo jazdy kat. B w wybranym przez laureata ośrodku szkolenia kierowców w kwocie do 1500zł oraz jednorazowe zwolnienie z opłaty egzaminacyjnej na prawo jazdy kat. B. Drugie miejsce również jest kuszące… Jego zwycięzca otrzymuje dofinansowanie przez WORD w Pile (do wspominanego wyżej szkolenia) w kwocie do 1000zł, jak również jednorazowe zwolnienie z opłaty egzaminacyjnej na prawo jazdy kat B. Miejsce III, to 800 zł takiego dofinansowania. Zatem było o co walczyć, a rywalizacja okazała się zacięta. Tym razem mieliśmy dogrywkę wśród laureatów trzeciego miejsca, bo trzy osoby osiągnęły ten sam wynik. Co do miejsca pierwszego, to jego zdobywczyni, test rozwiązała w 100proc. poprawnie. Gratulujemy!

Dodać należy, że w oczekiwaniu na wyniki testu, młodzież miała możliwość zwiedzić budynek WORD.  Egzaminator zaprezentował salę, w której odbywa się egzamin teoretyczny oraz zapoznał młodzież z placem manewrowym i samochodami wykorzystywanymi w trakcie egzaminu praktycznego na prawo jazdy.

Więcej zdjęć: http://www.jacekboguslawski.pl/dzialalnosc/spolecznosc-lokalna/wszyscy-jestescie-zwyciezcami-673.html