LOGO

Działalność

Cze
22

Święto instruktorów

awu1856.JPG
awu1892.JPG
awu1929.JPG

22 czerwca w pilskim Hotelu Gromada dokonano uroczystego otwarcia ogólnopolskiego konkursu na najlepszego instruktora nauki jazdy w Polsce. Nim jednak doszło do przywitania gości i wręczenia podziękowań, instruktorzy zasiedli do części teoretycznej konkursu i rozwiązywali test na czas.

Dziewiętnasta odsłona konkursu przypadła w Pile. Dodać należy, że stała się również okazją do świętowania 20-lecia istnienia Stowarzyszenia Instruktorów i Ośrodków Szkolenia Kierowców w Pile, któremu przewodniczy Krzysztof Skałecki.

Do instruktorów zwrócił się senator RP Mieczysław Augustyn: - To, co robicie, to ogromna i satysfakcjonująca praca. Rozwijajcie się i budujcie swoje wewnętrzne standardy. Życzę wam wytrwałości.

Głos zabrał również radny Rady Miejskiej w Pile, Jacek Bogusławski, który pogratulował Stowarzyszeniu Instruktorów i Ośrodków Szkolenia Kierowców z Piły zaszczytnego jubileuszu, a instruktorom życzył powodzenia podczas sobotniego turnieju praktycznego, który odbędzie się na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pile.

 Więcej: http://www.jacekboguslawski.pl/dzialalnosc/spolecznosc-lokalna/swieto-instruktorow-747.html