LOGO

Sport i Turystyka

Gru
08

NGO kultura fizyczna

ngo-sport-pl.png

Serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjne, którego tematem będą otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury fizycznej w roku 2022.

Szkolenie poprowadzi Tomasz Wiktor, Dyrektor Deparpamentu Sportu i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego oraz pracownicy Oddziału Sportu.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy organizacje pozarządowe działające na terenie województwa wielkopolskiego w dziedzinie kultury fizycznej. W sposób szczególny zapraszamy osoby, które w Państwa organizacjach zajmują się bezpośrednio planowaniem projektów, składaniem ofert i rozliczaniem uzyskanych dotacji. Podczas spotkania przybliżone zostaną najważniejsze zasady i założenia ogłoszonych konkursów, dotyczących organizacji imprez sportowych i rekreacyjnych, a także poprawy i rozwoju infrastruktury sportowej. Tematyka ta będzie istotna z punktu widzenia planowania projektów oraz konstruowania i składania ofert na zadania realizowane w 2022 roku.

TERMIN: szkolenie odbędzie się we wtorek 14 grudnia 2021 r. o godz. 17.00 (spotkanie online – platforma ZOOM).

ZGŁOSZENIA: prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: sport@umww.pl. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji oraz link do spotkania. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 10 grudnia 2021 r. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

PYTANIA: organizatorem spotkania jest Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz  Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 61 626 68 44, 61 626 68 45, 61 626 68 46, 61 626 68 64.

Załączniki: