LOGO

Sport i Turystyka

Cze
18

LETNIE IGRZYSKA EUROPEJSKIE OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

352752177-752246373572801-40086965663307.jpg

Jestem niezmiernie zaszczycony i dumny, że mogłem dzisiaj stanąć przed Wami i powitać Was na letnich igrzyskach europejskich osób z niepełnosprawnością w Wągrowcu. Dis+Abled European Summer Gmaes Wągrowiec2023

To wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnęło do naszej pięknej miejscowości sportowców z całej Europy, którzy pomimo swoich ograniczeń, pokazują nam, że nic nie jest niemożliwe, a sport może być dla każdego.

Dzięki tym igrzyskom, możemy zobaczyć, jak wiele siły i determinacji kryje się w tych, którzy muszą codziennie walczyć z przeciwnościami losu. To dla nas wszystkich inspiracja i motywacja do działania.

Chciałbym podziękować organizatorom, wolontariuszom i wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tych igrzysk. Dzięki Wam, sportowcy z niepełnosprawnościami mają szansę na pokazanie swoich umiejętności i zdolności.

Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia, nie tylko na arenie sportowej, ale również w życiu codziennym. Niech te igrzyska będą dla Was niezapomnianym doświadczeniem, a dla nas wszystkich inspiracją do działania na rzecz integracji i równości.