Sport i Turystyka

Wrz
26

Drużyna KS CREDO Futsal Piła zadebiutowała w I lidze

Inauguracja sezonu we wszystkich grach zespołowych, jest zawsze bardzo wyczekiwana i... daje odpowiedź dot. przygotowania do sezonu zawodników oraz sprawności organizacyjnej klubu. Drużyna KS CREDO Futsal Piła w niedzielę zadebiutowała w I lidze, a kibice z całą pewnością nie mogli narzekać na brak emocji i wrażeń. Po końcowym gwizdku sędziego, czuć było spory unoszący się w powietrzu niedosyt, gdyż remisujemy z Toruniem 4:4, a wynik końcowy w ostatniej minucie mógł przynajmniej dwukrotnie przechylić się na każdą ze stron. Jak wyglądało spotkanie pod względem emocji... można zobaczyć na moim prywatnym profilu FB dzięki zapisowi w komentarzach:

Dziękuje wszystkim obecnym na meczu za wsparcie a zarządowi klubu za miłą niespodziankę. Specjalna klubowa koszulka, na pewno zajmie szczególne miejsce w moim biurze :-)