LOGO

Społeczność lokalna

Cze
11

50 LAT GMINY ZAKRZEWO

347549785-745975950866510-90261275015629.jpg
WIELKOPOLSKI JUBILEUSZ - 50 LAT GMINY ZAKRZEWO! 
Drodzy Mieszkańcy Gminy Zakrzewo i Wielkopolski! Dziś świętujemy razem 50. rocznicę powstania naszej gminy, a z tej okazji chcemy uhonorować dwie wyjątkowe osoby, które przyczyniły się do jej rozwoju i sukcesów! 
Krystyna Wojtasik - wieloletnia sekretarz Gminy Zakrzewo, która przez prawie 40 lat pracy oddanej mieszkańcom i samorządowi, tworzyła demokrację lokalną od podstaw! Jej zaangażowanie przyczyniło się do wzrostu gminy na północnym skraju Wielkopolski.
Krzysztof Doroszuk - zasłużony samorządowiec, nauczyciel, radny gminny oraz przewodniczący Rady Gminy Zakrzewo, który swoją działalnością wpłynął na rozwój nie tylko naszej gminy, ale również Powiatu Złotowskiego. Wszystko to dla dobra lokalnej społeczności!
Serdeczne gratulacje dla Krystyny i Krzysztofa! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wkład w życie naszej gminy. Razem tworzymy silną i zjednoczoną Wielkopolskę!