admin_template

Społeczność lokalna

Sie
06

50 lat CHO-JAZZ

Serdecznie dziękuję za zaproszenie na ten wyjątkowy, sobotni wieczór. To wielki zaszczyt i honor móc razem z Państwem celebrować́ 50. Jubileusz Międzynarodowych Chodzieskich Warsztatów Jazzowych.

50 lat – pół wieku! To przepiękna i przebogata tradycja, tysiące uczestników, niesamowita kadra i atmosfera. W ciągu całego półwiecza wykładowcami w trakcie warsztatów byli, i są̨ nadal, najwięksi artyści nie tylko polskiej, ale i światowej muzyki. Właśnie dlatego, dla każdego uczestnika, udział w chodzieskich warsztatach to gwarancja zetknięcia się̨ z jazzem na najwyższym poziomie, spotkania z wyjątkowymi osobowościami i pracy pod ich kierunkiem. Do tego niesamowite koncerty i niezliczone wieczory jam session, które są̨ przecież̇ kwintesencją warsztatowej rzeczywistości. A wszystko to oczywiście w niepowtarzalnej i wyjątkowej chodzieskiej atmosferze.

Bardzo dziękuję Chodzieskiemu Domowi Kultury i wszystkim osobom, które przez te wszystkie lata pracowały i pracują̨ przy organizacji warsztatów. To dzięki Wam Wielkopolska ma wyjątkową wizytówkę̨ muzyczną, której mogą̨ nam zazdrościć́ inne regiony, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.

W imieniu marszałka Marka Woźniaka, jak i całego samorządu województwa, miałem wielką przyjemność i zaszczyt wręczyć Odznaki Honorowe ZA ZASŁUGI DLA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO, przyznane Panu Marcinowi Kicie – dyrektorowi Chodzieskiego Domu Kultury, i Panu Januszowi Szromowi – dyrektorowi artystycznemu Międzynarodowych Chodzieskich Warsztatów Jazzowych CHO-JAZZ. Gratuluję z całego serca.

 

20-08-06-chojazz-05.jpg
20-08-06-chojazz-03.jpg
20-08-06-chojazz-02.jpg
20-08-06-chojazz-04.jpg
20-08-06-chojazz-01.jpg