LOGO

Działalność

Sie
07

SPH Credo świętowało z instruktorami!

awu2349.JPG
38756547-836376626749856-435976508104769.jpg
awu2335.JPG

Z okazji Dnia Instruktora Nauki Jazdy, przypadającego 7 sierpnia, SPH Credo zaprosiło instruktorów nauki jazdy pracujących tego dnia w Pile i okolicach na chwilę przerwy przy grillu i zimnych, oczywiście bezalkoholowych, napojach. Zespół SPH Credo z poczęstunkiem czekał przy siedzibie firmy w godzinach 10-15. Miłą niespodzianką były terminarze, które instruktorom ofiarował właściciel SPH Credo, Jacek Bogusławski.

 - Co prawda Dzień Instruktora nie jest jeszcze w pełni oficjalnym świętem, to środowisko szkoleniowców 7 sierpnia traktuje już tę datę w kalendarzu jako swoje święto. W drodze do proklamowania Dnia Instruktora wybrano tę datę nie bez przyczyny, bowiem to właśnie w tym dniu przed laty profesja ta została wpisana na listę zawodów wykonywanych w naszym kraju – mówi Jacek Bogusławski, właściciel firmy SPH Credo.

Procedurę oficjalnego proklamowania "szkoleniowego święta" podjęła Polska Federacja Stowarzyszeń Szkół Kierowców. Organizacja zwróciła się do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej z apelem o proklamowanie Dnia Instruktora.

Przedstawiciele branży w całej Polsce rozpoczęli świętowanie już w miniony weekend - chociażby w Szczecinie, gdzie spotkało się kilkunastu przedstawicieli zawodu. Integracyjne spotkania zaplanowano już w Warszawie, Krakowie czy Ostrowcu Świętokrzyskim.

Więcej zdjęć: http://www.jacekboguslawski.pl/dzialalnosc/spolecznosc-lokalna/sph-credo-swietowalo-z-instruktorami-788.html