admin_template

Działalność

Lis
13

Są pieniądze na „Sport dla wszystkich”

sport-dla-wszystkich.jpg

Spieszę poinformować o bardzo ciekawym programie rządowym „Sport dla Wszystkich”:) Do rozdysponowania jest dość spore dofinansowanie, bo sięgające 24ml zł.  Z tej puli skorzystać może każdy, kto spełni wymagane kryteria (o tym napiszę za chwilę;) A skorzystać warto, bo chyba nikogo przekonywać nie muszę, jak ważną dziedziną w życiu codziennym jest dbanie o aktywność fizyczną, co nie pozostaje bez znaczenia na stan naszego zdrowia;)

Środki pochodzą z budżetu państwa. Ministerstwo Sportu i Turystyki swój konkurs adresuje do organizacji pozarządowych, które w ramach swojej podstawowej działalności statutowej, realizują zadania w zakresie upowszechniania sportu i kultury fizycznej. W szczególności są to podmioty o zasięgu ogólnopolskim, posiadające odpowiednie (ponadregionalne i wojewódzkie) struktury organizacyjne tj. związki stowarzyszeń, stowarzyszenia, fundacje.

Program będzie realizowany w terminie 1 stycznia do 31 grudnia 2019 roku. O pieniądze można zawalczyć już dzisiaj, dlatego zachęcam do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie:

https://bip.msit.gov.pl/bip/finansowanie-zadan/sport-powszechny/2018-rok/2419,Program-Sport-dla-Wszystkich-w-ramach-upowszechniania-sportu-w-spoleczenstwie-po.html?fbclid=IwAR3d0idyheFZk8TiOvLe9GcuIJd5XrsVNsOKWvx_rmI-Y6DYNBI3FA7_cWQ