LOGO

Działalność

Cze
23

Mamy instruktora roku 2018!

awu2041.JPG
awu2027.JPG
awu2030.JPG

Piła została gospodarzem tegorocznego XIX Ogólnopolskiego Konkursu „Instruktor Roku 2018”. Do rywalizacji stanęli instruktorzy z takich miejscowości, jak: Białystok, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Opole, Piotrków Trybunalski, Poznań, Sieradz, Skierniewice, Szczecin, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Gdynia, Katowice.

Pierwszego dnia (22.06) instruktorzy spotkali się w pilskim Hotelu Gromada, gdzie rozwiązywali testy, a następnie uczestniczyli w części oficjalnej przedsięwzięcia. (Relację i zdjęcia można zobaczyć tutaj: http://www.jacekboguslawski.pl/dzialalnosc/spolecznosc-lokalna/swieto-instruktorow-747.html).

Następnego dnia rywalizacja przeniosła się na plac manewrowy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pile, gdzie prześcigano się w pięciu konkurencjach dotyczących m.in. zasad udzielania pierwszej pomocy, stabilności, slalomu.

Podczas oficjalnego zakończenia konkursu wyróżniono instruktorów, którzy zdobyli najwyższe noty w poszczególnych konkurencjach oraz nagrodzono zwycięzców trzech pierwszych miejsc w kategorii kobiet i mężczyzn.

W kategorii kobiet bezkonkurencyjna okazała się Natalia Sobolewska (Nowe). Drugie miejsce zajęła Anna Kowalska – Kiś z Katowic, a miejsce trzecie przypadło Katarzynie Bryk z Bełchatowa.

Najlepszym instruktorem roku 2018 okazał się Jarosław Kiś z Katowic i to on otrzymał nagrodę główną w klasyfikacji generalnej konkursu, czyli 7 dniowy pobyt w czterogwiazdkowym apartamencie w Kołobrzegu. Nagrodę wręczył jej sponsor – właściciel pilskiej firmy SPH Credo, radny Rady Miasta w Pile - Jacek Bogusławski. Dalsze miejsca przypadły, kolejno: Zbigniewowi Hyży z Bełchatowa i Mariuszowi Grzelakowi z Koszalina.

Więcej zdjęć: http://www.jacekboguslawski.pl/dzialalnosc/spolecznosc-lokalna/mamy-instruktora-roku-2018-749.html