Kwi
23

Mamy cenne zwycięstwo i dalej I ligowy Futsal!

s0688068.JPG

W takich chwilach rozpiera mnie prawdziwa duma! Brawo Credo Futsal Piła za wczorajszy bardzo dobry mecz z drużyną Mieszko Gniezno. Po raz kolejny pokazaliście klasę i poziom. Wywalczyliśmy świetny wynik i utrzymaliśmy się w I lidze!
Już od samego początku mieliśmy przewagę. Dwie minuty meczu i dwie bramki. Te celne strzały zafundowali nam – Mateusz Kostecki i Jakub Skwarek. Choć straciliśmy później bramkę, to jednak odegraliśmy się w trzeciej minucie. W międzyczasie równie emocjonujący mecz naszych rozgrywek odbywał się w Obornikach. Tam prowadziła drużyna Unisławia, która bezpośrednio z nami walczyła o utrzymanie. Co chwile dochodziły nas niesprzyjające informacje… ale pamiętałem, że w Obornikach bardzo trudno jest wygrać, a nawet zremisować. Wierzyłem w ducha sportu i w ostatnich minutach drużyna gospodarzy doprowadziła do remisu, który był jednym z warunków abyśmy mogli w Pile mieć kolejny I ligowy sezon Drugi warunek: nasze zwycięstwo był coraz bardziej realny. Dobra passa strzelecka nie odstępowała nas na krok. Osiągnęliśmy znakomitym wyniki końcowy11- 5 i… Mateusz Kostecki został jednocześnie królem strzelców całej ligi!!!

Jednym słowem: Hurraaa!!
Jesteśmy w I lidze futsalu Dziękuję kibicom, zawodnikom, zarządowi, sponsorom za ten trudny sezon. Brawo WY