admin_template

GOSPODARKA

Maj
07

Space Tech Expo Europe – zapisz się już dziś

space-tech-expo-europe.png

Działasz w obszarze Inteligentnej Specjalizacji? Masz siedzibę na terenie Wielkopolski? Już dziś zgłoś swój udział w Targach Space Tech Expo Europe, poznaj strategicznych partnerów kosmicznych technologii z całego świata i buduj innowacyjny wizerunek Wielkopolski! Co najważniejsze, nie będzie Cię to nic kosztowało!*

Targi Space Tech Expo Europe coraz bliżej. Wydarzenie w niemieckiej Bremie planowane jest w terminie od 16 do 18 listopada 2021 roku, a koszty udziału uczestników pokryje w 100% Województwo Wielkopolskie*.

Tylko do 13 maja przedstawiciele:

- mikro, małych i średnich przedsiębiorstw,

- uczelni wyższych,

- inicjatyw klastrowych,

- instytucji otoczenia biznesu,

które posiadają siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego i których działalność jest zgodna
z obszarem Inteligentnej Specjalizacji:

- „Przemysł jutra”,

- „Wyspecjalizowane procesy logistyczne”,

- „Rozwój oparty na ICT”

mogą zgłosić swój udział w stoisku regionalnym organizowanym w ramach działań na rzecz budowy rozpoznawalności marki Wielkopolska.

To wyjątkowa okazja na zaprezentowanie osiągnięć i nawiązania kontaktu z przedstawicielami świata technologii kosmicznych.

 

Space Tech Expo Europe to największe na kontynencie wydarzenie poświęcone łańcuchowi dostaw
i inżynierii w zakresie produkcji, projektowania, testowania i usług inżynieryjnych dla statków kosmicznych, podsystemów i komponentów kwalifikujących się do wykorzystania w przestrzeni kosmicznej. Wystawa i konferencja przyciągają tysiące liderów przemysłu, decydentów, inżynierów
i kupujących, którzy spotykają się z producentami w całym łańcuchu dostaw dla komercyjnych, rządowych i wojskowych przestrzeni kosmicznych.

Marka Wielkopolski promowana jest na wystawach organizowanych w ramach projektu Gospodarna Wielkopolska współfinansowanego ze środków WRPO 2014+. Wielkopolskie małe i średnie przedsiębiorstwa, uczelnie wyższe, inicjatywy klastrowe oraz instytucje otoczenia biznesu mają możliwość prezentacji swojego potencjału podczas międzynarodowych wystaw marki Wielkopolska, realizowanych w ramach projektu Gospodarna Wielkopolska. Wystawy budują pozytywny wizerunek wielkopolskiej gospodarki na świecie oraz wzmacniają rozpoznawalność regionu na arenie międzynarodowej a towarzyszą im spotkania z przedstawicielami władz krajowych i regionalnych, lokalnych instytucji otoczenia biznesu i uczelni wyższych, a także z przedstawicielami polskich placówek dyplomatycznych oraz Zagranicznych Biur Handlowych.

 

Więcej informacji dostępnych na stronie Marka Wielkopolski i w załącznikach.

Szczegółowych informacji udziela:

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (tel. 61 62 66 260, e-mail: dorota.naparta-kupisz@umww.pl).

 

*Organizator nie pokrywa kosztów: ubezpieczenia, diet, wyżywienia na miejscu i ewentualnego transportu eksponatów, które chcieliby pokazać.

Województwo Wielkopolskie pokrywa koszty:

- wejściówek na wystawę (opłata rejestracyjna),

- dostępu i miejsca na wspólnym stoisku regionalnym wykupionym przez Organizatora,

- noclegów ze śniadaniem w miejscu docelowym (zakwaterowanie w hotelach wskazanych przez Organizatora, w czasie trwania wystawy i noc poprzedzającą rozpoczęcie wystawy, a w szczególnych przypadkach 2 noce, jeśli wynika to
z ograniczeń komunikacyjnych),

- transportu do/z miejsca organizacji wystawy (obejmującego przejazd na trasie Poznań/Brema-miejsce wystawy-Brema/Poznań),

- transportu wewnętrznego na terenie miejsca organizacji wystawy (obejmującego przejazd na trasie hotel-targi-hotel),

- tłumacza na wspólnym stoisku wystawienniczym dla Województwa Wielkopolskiego.