LOGO

GOSPODARKA

Wrz
27

POROZMAWIAJMY O ZAGRANICZNYM BIZNESIE

a.jpg

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na spotkania online organizowane w dniu 28 września i 12 października br., dedykowane przedstawicielom JST z naszego regionu, o tematyce jak zachęcać MŚP do wchodzenia na zagraniczne rynki, jak przygotować strategię ekspansji, z kim nawiązać kontakt i skąd brać środki. Niezwykle ważne będzie też zaakcentowanie celów zrównoważonego rozwoju, pokazanie przykładów możliwych działań i korzyści dla firm z obrania takiego kierunku.

Nieodłącznym elementem rozwoju firm jest internacjonalizacja, stąd też pomysł Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju – Spółki Samorządu Województwa Wielkopolskiego, na działanie uzupełniające do projektu realizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, współfinansowanego przez UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Standardy obsługi inwestora w jednostkach samorządu terytorialnego (JST) Województwa Wielkopolskiego” zakładającego wdrożenie lub modernizację procedur współpracy z inwestorem.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: lidia.piechocka@wfr.org.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 61 671 71 98.

Więcej informacji na stronie WFR.

Załączniki: