LOGO

Blog

XXIV TARGI EDUKACYJNE „KreaTYwni”

20-03-02-targi-edukacyjne.jpg

Serdecznie zapraszam do udziału w XXIV Targach Edukacyjnych, w dniach od 6 do 8 marca 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, które w tym roku odbędą się pod hasłem „KreaTYwni”. Organizatorami Targów są Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Grupa MTP.
Targi Edukacyjne i towarzyszące im Targi Książki oraz Targi Edutec to wydarzenia, które każdego roku przyciągają rzesze odwiedzających z całej Wielkopolski, a także z Polski i z zagranicy. W ubiegłym roku stoiska targowe odwiedziło 54 tysiące osób, a wśród nich uczniowie, rodzice, studenci, nauczyciele, dyrektorzy szkół, przedstawiciele organów prowadzących.
Program konferencji, wykładów naukowych i warsztatów został tak przygotowany, aby w jak najlepszy sposób umożliwić znalezienie odpowiedzi na pytanie, jak być KreaTYwnym, jak w tym procesie wykorzystać zasoby osobiste, a jak szanse, które stwarza otoczenie.
Wykłady inauguracyjne wygłoszą: Pan dr Marcin Smolik, dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz Pani dr Aleksandra Jankowska, kierownik Pracowni Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego i Technik Uczenia się na Wydziale anglistyki UAM.
Konferencje i warsztaty poprowadzą eksperci zajmujący się twórczym myśleniem oraz zagadnieniami dwujęzyczności, wykładowcy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, prawnicy, pedagodzy, psycholodzy, nauczyciele różnych przedmiotów, w tym klas z oddziałami dwujęzycznymi i międzynarodowymi.
Szczegółowe informacje znajdą Państwo TUTAJ i TUTAJ.